Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Moderní a profesionální webové portfolio - Online kurz

Tento online kurz tě krok za krokem provede tvorbou webdesignu profesionálního webového portfolia pomocí nejmodernějších technologií.

11 lekcí

3 samostatných úloh

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Proč se zabývat moderním webdesignem?

Moderní webdesign je klíčový pro vytváření vizuálně přitažlivých a technicky pokročilých webových stránek, které odpovídají současným trendům a očekáváním uživatelů. V dnešní době, kdy je internet plný nekonečného množství obsahu, je důležité, aby se web odlišil nejen originálním designem, ale také uživatelskou přívětivostí a optimalizací pro různá zařízení. Znalost moderního webdesignu ti umožní vytvářet stránky, které nejen dobře vypadají, ale jsou i funkční a přístupné pro široké spektrum uživatelů.

Co tě tento kurz naučí?

Tento kurz tě provede světem moderního webdesignu od základů až po pokročilé techniky. Začneme přípravou a nastavením nezbytného prostředí, včetně úvodu do CSS preprocesoru Sass, který je klíčový pro efektivní práci se styly. Naučíš se v něm pracovat s datovými typy, využívat cykly a @media pro responzivní design. Pochopíš principy resetů CSS a rozložení HTML 5. Kurz také zahrnuje praktické aspekty tvorby webového designu, jako jsou návrh webu za pomoci wireframu, stylování obsahu, tvorba menu až po finální dokončení projektu, který tvoříš napříč kurzem. Po absolvování tohoto kurzu budeš umět vytvořit moderní a profesionální webové portfolio, které tě odliší v konkurenčním prostředí.

Ohlasy studentů

Online tutoriály moderního webdesignu

Cena: 275 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity