Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)
Avatar
Fredep
Redaktor
Avatar
Fredep:16.2.2016 18:58

Ahoj, rozhodl jsem se, že si koupím nový mobil, už jsem si i vybral - Huawei P8 http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-p8/, ale nevím, ve kterém obchodě ho můžu koupit. Je vhodné ho koupit u těch nejlevnějších prodejců?

Prý se jedná o EU distribuci, ale i přes dlouhé hledání na internetu jsem nepochopil, jestli je vhodné takové telefony kupovat. O český návod, ani případnou reklamaci mi nejde. Spíš by mě zajímalo, zdali je nějaká změna v SW (například jiná úvodní obrazovka, nebo předinstalované aplikace). Poradíte mi? Díky ;)

Odpovědět 16.2.2016 18:58
Týmová práce je důležitá proto, aby bylo možno obvinit z neúspěchu někoho jiného.
Avatar
Michal Vašíček
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Fredep
Michal Vašíček:16.2.2016 19:03

Pokud má obchod dobré recenze (a hlavně je jich hodně - 10 kladných hodnocení si taky napíšu sám), neviděl bych v tom problém. Co se SW týče, předpokládám, že tam bude ten, který dodává Huawei, ale vždy existuje cesta CyanogenMod (na flashování není moc co rozbít a když modifikuješ SW, záruku na HW neztrácíš, pokud za vadu nebude moci SW - důkazní břemeno je ale na výrobci). Za mě tedy u prověřených prodejců klidně, i když budou levnější.

Nahoru Odpovědět 16.2.2016 19:03
Příspěvek může obsahovat stopy arašídů, sarkasmu a sóji.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.