Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 80% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
birthday

Diskuze: Kde koupit telefon? EU distribuce?

Aktivity (3)
Avatar
Fredep
Redaktor
Avatar
Fredep:16.2.2016 18:58

Ahoj, rozhodl jsem se, že si koupím nový mobil, už jsem si i vybral - Huawei P8 http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-p8/, ale nevím, ve kterém obchodě ho můžu koupit. Je vhodné ho koupit u těch nejlevnějších prodejců?

Prý se jedná o EU distribuci, ale i přes dlouhé hledání na internetu jsem nepochopil, jestli je vhodné takové telefony kupovat. O český návod, ani případnou reklamaci mi nejde. Spíš by mě zajímalo, zdali je nějaká změna v SW (například jiná úvodní obrazovka, nebo předinstalované aplikace). Poradíte mi? Díky ;)

 
Odpovědět
16.2.2016 18:58
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar

Člen
Avatar
Odpovídá na Fredep
:16.2.2016 19:03

Pokud má obchod dobré recenze (a hlavně je jich hodně - 10 kladných hodnocení si taky napíšu sám), neviděl bych v tom problém. Co se SW týče, předpokládám, že tam bude ten, který dodává Huawei, ale vždy existuje cesta CyanogenMod (na flashování není moc co rozbít a když modifikuješ SW, záruku na HW neztrácíš, pokud za vadu nebude moci SW - důkazní břemeno je ale na výrobci). Za mě tedy u prověřených prodejců klidně, i když budou levnější.

 
Nahoru Odpovědět
16.2.2016 19:03
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.