Vánoční nadílka Vánoční nadílka
Vánoční akce! Daruj lepší budoucnost blízkým nebo sobě. Až +50 % zdarma na dárkové poukazy. Více informací

Kartičky na učení slovíček pro Android v Javě

Java Android Kartičky na učení slovíček pro Android v Javě

Unicorn College ONEbit hosting Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Kartičky je jednoduchá aplikace, která vám pomůže naučit se slovíčka velmi rychle. A to přesně ta slovíčka, která potřebujete. Vychází ze systematického opakování slovíček pořád dokola, podobně, jako bychom to mohli dělat s kartičkami. Tuto aplikaci si ale můžete vzít kdekoliv s sebou! A stačí vám pouze 10 minut denně!

Aplikace obsahuje mnoho funkcí, jako je hlasový vstup a výstup, psaní odpovědí klávesnicí či učení se otáčením kartiček, denní výzvy a úkoly, učení více jazyků, synchronizace mezi zařízeními, přehled postupu učení, statistiky a další... Navíc je stále ve vývoji a obsah bude jen přibývat.

O projektu

Tento projekt vychází z aplikace Slovníček, k jejíž vytvoření mne donutily okolnosti, mezi které patří zejména škola. Zatímco původní aplikace Slovníček patřila k mým prvním aplikacím a začátkům, v nové aplikaci naleznete mnoho zajímavějších a propracovanějších funkcí včetně nového designu. Učení slovíček je s Kartičkami ještě jednodušší!

Aktuální verze

Nejnovější verzi vždy můžete stáhnout na Google Play

Zdroják

Zdrojové kódy ke dni 21.7.2017 najdete v příloze článku. Zdroják neobsahuje Google Drive API a import slovíček ze serveru.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Stáhnout

Staženo 32x (2.4 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Android Java

 

 

Program pro vás napsal Andree Pyro
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje programování a torbě jednoduchých her a aplikací v Javě a GML.
Miniatura
Všechny články v sekci
Programování Android aplikací v Javě
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
czech.freak
Člen
Avatar
czech.freak:16. srpna 10:35

Program vypadá zajímavě. Kartičková metoda je na slovíčka výborná. Chtělo by to ale nějaký popis funkcí apky. Odkaz na Google Play taky nefunguje. Ale i tak dík za zveřejnení.

 
Odpovědět 16. srpna 10:35
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.