Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Visual Memory

Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem.
Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Hru programujem cez Android Studio. Ako zdroj obrázkov používam web pixabay.com (free copyright - Creative Commons CC0).

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Zmyslom hry je kvízovým spôsobom preveriť vašu vizuálnu pamäť. Hra má 3 úrovne obtiažnosti. Pre spestrenie za kazdú správnu odpoveď získavate "experience" => zvyšujete svoj lvl a na konci hry môžete porovnať váš dosiahnutý lvl a max. možný dosiahnuteľný. Pri prvom spustení by hra mala spustit tutotiál. Kód samozrejme sprístupním ale nedoporučujem :D

Hodnocení porotců

Aplikace byla vytvořena do soutěže ITnetwork summer 2017

Programátorská soutěž ITnetwork summer 2017
  • David Čápka (9 bodů) - Hezký nápad i provedení, pěkné menu, tlačítka, vše do sebe graficky hezky zapadá. Mechanismus je jednoduchý a funguje, tady není co řešit. Dobře mířené otázky, třeba ty láhve. Člověk pak hádá na co by jsi se mohl zeptat a to jej vyloženě pohltí. Někdo by tam dal třeba jen otázky "kolik tam bylo lidí a podobně", ty řešíš i další vlastnosti, pojal jsi to prostě perfektně. Opět nemohu nezmínit chybějící zvuky, alespoň při poklepání na tlačítko nebo při správné/špatné odpovědi.
  • Lucie Hartingerová (9 bodů) - Trochu se to seká, ale nápad je epochální! Otázky jsou dobře vybrané. Mají správnou zákeřnost, protože hráč se samozřejmě snaží zapamatovat všechny možnosti a počty věcí co viděl - a potom dostane úplně jinou otázku :-D Přidala bych nějaké zvuky nebo lehkou melodii. Hezká grafika a moc pěkné fotky. Líbí se mi možnost nastavení různých stupňů obtížnosti. Pěkné :-)
  • Tomáš Bitter - Aplikace při splashscreenu pořád padá.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2017.

 

Stáhnout

Staženo 18x (134.49 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Android Java

 

 

Hru pro vás napsal Jozef Šustek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
null
Všechny články v sekci
Programování Android aplikací v Javě
Aktivity (5)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!