Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Aplikace na sledování známek

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aplikace bude stahovat známky a poté je "přechroustá" a zobrazí uživateli v krásných grafech. Aplikace bude fungovat jako pěkný kabátek pro jinak špatné UI na webu webnotes.cz (tento web nejde na telefonu používat). Složení soutěžního týmu: já.

Funkce

  • Zpracování dat do grafů
  • Přehledné zobrazení známek
  • Automatické stahování známek

Hodnocení porotců

Aplikace byla vytvořena do soutěže ITnetwork summer 2017

Programátorská soutěž ITnetwork summer 2017
  • David Čápka (8 bodů) - Za let mého studia jsem používal podobnou aplikaci, kterou jsem napsal a která mimo jiné obsahovala i evidenci známek. Tvé provedení vypadá použitelně, s těmi grafy je to dobrý nápad, i s tou nástěnkou s průměry. Co mi chybí je možnost zapisovat si nějaké samostatné plusy/mínusy, které učitelé často v hodinách udělují a z kterých po nějaké době mohou vzniknout regulérní pětky nebo jedničky. Chápu, že aplikace slouží jako jakési guičko pro ten nechutný školní systém webnotes.cz. Zachránil jsi oči spoustě spolužáků, takhle tam nemusí chodit a mohou se kochat svými výsledky v tvé pěkné aplikaci :)
  • Lucie Hartingerová (10 bodů) - Toto je opravdu aplikace s každodenním využitím :-) Pěkné provedení. Uspořádání předmětů a známek má logické řazení. Na titulní stránce je spočítaný celkový průměr všech známek a průměr nejhoršího předmětu. Ještě bych ráda věděla, jestli by vyskakovaly i dva nebo tři nejhorší předměty..? Rozhodně šetří čas, i díky funkci "pamatovat si mě". Tvoje aplikace je opravdu z roku 2017, zatímco ten oficiální školní systém vypadá, že se zasekl už v devadesátkách... Zachraň svět (nebo aspoň školu) a rozešli svoji aplikaci ostatním spolužákům ;-)
  • Tomáš Bitter (10 bodů) - Pro studenty je to bezpochyb důležitá aplikace. Jsou tam všechny známky přehledně zapsané, dokonce i s průměrem a grafem. Tady není nic moc co vytknout.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2017.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 60x (12.07 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Java

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Java - Android
Program pro vás napsal Erik Stoklasa
Avatar
Jak se ti líbí článek?
2 hlasů
Autor se věnuje programování v jazycích C# a Java.
Aktivity (7)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!