Kartičky na učení slovíček pro Android v Javě

Kartičky je jednoduchá aplikace, která vám pomůže naučit se slovíčka velmi rychle. A to přesně ta slovíčka, která potřebujete. Vychází ze systematického opakování slovíček pořád dokola, podobně, jako bychom to mohli dělat s kartičkami. Tuto aplikaci si ale můžete vzít kdekoliv s sebou! A stačí vám pouze 10 minut denně!

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Aplikace obsahuje mnoho funkcí, jako je hlasový vstup a výstup, psaní odpovědí klávesnicí či učení se otáčením kartiček, denní výzvy a úkoly, učení více jazyků, synchronizace mezi zařízeními, přehled postupu učení, statistiky a další... Navíc je stále ve vývoji a obsah bude jen přibývat.

O projektu

Tento projekt vychází z aplikace Slovníček, k jejíž vytvoření mne donutily okolnosti, mezi které patří zejména škola. Zatímco původní aplikace Slovníček patřila k mým prvním aplikacím a začátkům, v nové aplikaci naleznete mnoho zajímavějších a propracovanějších funkcí včetně nového designu. Učení slovíček je s Kartičkami ještě jednodušší!

Aktuální verze

Nejnovější verzi vždy můžete stáhnout na Google Play

Zdroják

Zdrojové kódy ke dni 21.7.2017 najdete v příloze článku. Zdroják neobsahuje Google Drive API a import slovíček ze serveru.


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2018.

 

Měla jsi s čímkoli problém? Stáhni si vzorovou aplikaci níže a porovnej ji se svým projektem, chybu tak snadno najdeš.

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 50x (2.4 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Java

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Java - Android
Program pro vás napsal Andree Pyro
Avatar
Jak se ti líbí článek?
1 hlasů
Autor se věnuje programování a torbě jednoduchých her a aplikací v Javě a GML.
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Avatar
Tomáš Kampán:16.8.2018 10:35

Program vypadá zajímavě. Kartičková metoda je na slovíčka výborná. Chtělo by to ale nějaký popis funkcí apky. Odkaz na Google Play taky nefunguje. Ale i tak dík za zveřejnení.

 
Odpovědět
16.8.2018 10:35
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.