Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:

Lepší rozvrh

Lepší rozvrh

logo

Lepší rozvrh je alternativní aplikace pro rozvrh sytému Bakaláři pro Android, která je výrazně rychlejší a přívětivější než oficiální aplikace Bakalářu. Pracuji na ni už kolem půl roku a je zveřejněna jako svobodný software (licence GPL 3.0).

Vcelku použitelná verze je sice již nějakou dobu zveřejněná, ale stále je na čem pracovat. Do uzávěrky soutěže plánuji ještě několik rozpracovaných funkcí dokončit a pak sem přiložím soutěžní verzi.

Soutěžní verze

soutěžní verze spolu se zdrojovými kódy je k dispozici ke stažení ve formátu .zip v rámci tohoto článku

Hodnocení poroty

Porotce Bodů Hodnocení

David Jančík
9 Osobně nemám zkušenost s webem bakaláři - na školách, kde jsem studoval, jsme tento systém nevyužívali - takže úplně nedokážu posoudit rozdíl mezi webovou verzí, ale líbí se mi, že jsi udělal aplikaci na telefon, která navíc ještě podporuje push notifikace. Myslím, že zde ještě chybí pár drobností - například nějaká legenda nebo info o tom, které by lépe přibližovalo funkce aplikace, nicméně si myslím, že to má velký potenciál.

Tomáš Bitter
8 Popravdě nevím, jak fungují samotní Bakaláři (vlastně ani nevím, že existují). Na škole jsem používal tamní systém, a bylo by dobré, kdyby aplikace mohla pracovat i s těmito systémy, ale to je asi záležitost budoucího vývoje. Mít v telefonu rozvrh se všemi detaily, notifikacemi a změnami je elegantní a určitě něco, co studenti budou chtít používat.

Michal Čápka
9 Super aplikace, která se určitě bude hodit všem studentům :). Pamatuju, jak jsem se vždycky musel zoufale logovat na ofiko web a potom následně screenovat obrazovku. Tady se dá vše nahrát pohodlně a jednoduše, navíc k tomu člověk získá i funkci notifikací.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2019.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 13x (12.82 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Java

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Java - Android
Program pro vás napsal vitSkalicky
Avatar
Uživatelské hodnocení:
2 hlasů
Aktivity