Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.
C# week

Lepší rozvrh

Lepší rozvrh

logo

Lepší rozvrh je alternativní aplikace pro rozvrh sytému Bakaláři pro Android, která je výrazně rychlejší a přívětivější než oficiální aplikace Bakalářu. Pracuji na ni už kolem půl roku a je zveřejněna jako svobodný software (licence GPL 3.0).

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Vcelku použitelná verze je sice již nějakou dobu zveřejněná, ale stále je na čem pracovat. Do uzávěrky soutěže plánuji ještě několik rozpracovaných funkcí dokončit a pak sem přiložím soutěžní verzi.

Soutěžní verze

soutěžní verze spolu se zdrojovými kódy je k dispozici ke stažení ve formátu .zip v rámci tohoto článku

Hodnocení poroty

Porotce Bodů Hodnocení

David Jančík
9 Osobně nemám zkušenost s webem bakaláři - na školách, kde jsem studoval, jsme tento systém nevyužívali - takže úplně nedokážu posoudit rozdíl mezi webovou verzí, ale líbí se mi, že jsi udělal aplikaci na telefon, která navíc ještě podporuje push notifikace. Myslím, že zde ještě chybí pár drobností - například nějaká legenda nebo info o tom, které by lépe přibližovalo funkce aplikace, nicméně si myslím, že to má velký potenciál.

Tomáš Bitter
8 Popravdě nevím, jak fungují samotní Bakaláři (vlastně ani nevím, že existují). Na škole jsem používal tamní systém, a bylo by dobré, kdyby aplikace mohla pracovat i s těmito systémy, ale to je asi záležitost budoucího vývoje. Mít v telefonu rozvrh se všemi detaily, notifikacemi a změnami je elegantní a určitě něco, co studenti budou chtít používat.

Michal Čápka
9 Super aplikace, která se určitě bude hodit všem studentům :). Pamatuju, jak jsem se vždycky musel zoufale logovat na ofiko web a potom následně screenovat obrazovku. Tady se dá vše nahrát pohodlně a jednoduše, navíc k tomu člověk získá i funkci notifikací.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2019.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 10x (12.82 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Java

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Java - Android
Program pro vás napsal vitSkalicky
Avatar
Jak se ti líbí článek?
2 hlasů
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
Richard Tichý
Redaktor
Avatar
Richard Tichý:20.1.2020 13:35

Do soutěže podle pravidel můžou být přihlášený pouze hry a aplikace, které zatím nebyly zveřejněny.

Odpovědět
20.1.2020 13:35
Když už něco rozděláš, měl bys to dokončit.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.