Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:

Náhradní hrací kostky v Androidu

Jednoduchá aplikace pro Android, která poslouží jako náhrada hracích kostek. Nabízí jednu až šest hracích kostek. Jednotlivým kostkám lze nastavit jednu ze šesti připravených barevných schémat. Aplikace je použitelná i na starších zařízeních se systémem Android, konkrétně od verze API 16 (Android 4.1.). Testována byla na verzi s max API 26 (Androi Oreo 8.0.0).

Hodnocení poroty

Porotce Bodů Hodnocení

David Jančík
10 Líbí se mi možnost ovládat hození kostek podržením prstu, pak například i možnost kostky od sebe barevně odlišovat. Na to, o jak jednoduchou aplikaci se v podstatě jedná, z ní autor opravdu vytěžil maximum. Jsou zde všechny věci, které bych očekával + ještě mnohem víc. Jediné, co bych aplikaci vytknul, je to, že se displej po chvilce sám ztlumí a ztmavne.

Tomáš Bitter
9 Jednoduchá aplikace, které však nabízí využití pro spoustu lidí. Po pravdě jsem netušil, že nějaká aplikace na házení kostek vůbec může existovat a do teď jsem si neuvědomoval, jak přínosné to vlastně může být. Když s sebou zrovna člověk nemá klasickou hrací kostku, může to rázem udělat dobrou zábavu pro partu lidí. Jediné, co bych doplnil jako tip na vylepšení, je přidání dalších typů kostek - například 20ti stěn, 12ti stěn apod.

Michal Čápka
10 Super aplikace, nejednou jsme s partou lidí pohořeli na tom, že nám fyzicky chyběla hrací kostka. Mít tuhle appku tenkrát v telefonu, večer by byl zachráněn :). Stejně jako kolegům se mi líbí možnost kostky si od sebe barevně odlišovat, líbí se mi, že každá kostka má jinou dobu hodu.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2019.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 35x (4.58 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Java

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Java - Android
Program pro vás napsal Pavel
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje programování v Javě, hlavně pro Android. Mezi jeho další zájmy patří Arduino, Minecraft.
Aktivity