Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 50% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Discount week - May - 50

Náhradní hrací kostky v Androidu

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Jednoduchá aplikace pro Android, která poslouží jako náhrada hracích kostek. Nabízí jednu až šest hracích kostek. Jednotlivým kostkám lze nastavit jednu ze šesti připravených barevných schémat. Aplikace je použitelná i na starších zařízeních se systémem Android, konkrétně od verze API 16 (Android 4.1.). Testována byla na verzi s max API 26 (Androi Oreo 8.0.0).

Hodnocení poroty

Porotce Bodů Hodnocení

David Jančík
10 Líbí se mi možnost ovládat hození kostek podržením prstu, pak například i možnost kostky od sebe barevně odlišovat. Na to, o jak jednoduchou aplikaci se v podstatě jedná, z ní autor opravdu vytěžil maximum. Jsou zde všechny věci, které bych očekával + ještě mnohem víc. Jediné, co bych aplikaci vytknul, je to, že se displej po chvilce sám ztlumí a ztmavne.

Tomáš Bitter
9 Jednoduchá aplikace, které však nabízí využití pro spoustu lidí. Po pravdě jsem netušil, že nějaká aplikace na házení kostek vůbec může existovat a do teď jsem si neuvědomoval, jak přínosné to vlastně může být. Když s sebou zrovna člověk nemá klasickou hrací kostku, může to rázem udělat dobrou zábavu pro partu lidí. Jediné, co bych doplnil jako tip na vylepšení, je přidání dalších typů kostek - například 20ti stěn, 12ti stěn apod.

Michal Čápka
10 Super aplikace, nejednou jsme s partou lidí pohořeli na tom, že nám fyzicky chyběla hrací kostka. Mít tuhle appku tenkrát v telefonu, večer by byl zachráněn :). Stejně jako kolegům se mi líbí možnost kostky si od sebe barevně odlišovat, líbí se mi, že každá kostka má jinou dobu hodu.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2019.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 28x (4.58 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Java

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Java - Android
Program pro vás napsal Pavel
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje programování v Javě, hlavně pro Android. Mezi jeho další zájmy patří Arduino, Minecraft.
Aktivity (6)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!