Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Java. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:

Visual Memory

Hru programujem cez Android Studio. Ako zdroj obrázkov používam web pixabay.com (free copyright - Creative Commons CC0).

Zmyslom hry je kvízovým spôsobom preveriť vašu vizuálnu pamäť. Hra má 3 úrovne obtiažnosti. Pre spestrenie za kazdú správnu odpoveď získavate "experience" => zvyšujete svoj lvl a na konci hry môžete porovnať váš dosiahnutý lvl a max. možný dosiahnuteľný. Pri prvom spustení by hra mala spustit tutotiál. Kód samozrejme sprístupním ale nedoporučujem :D

Hodnocení porotců

Aplikace byla vytvořena do soutěže ITnetwork summer 2017

Programátorská soutěž ITnetwork summer 2017
  • David Čápka (9 bodů) - Hezký nápad i provedení, pěkné menu, tlačítka, vše do sebe graficky hezky zapadá. Mechanismus je jednoduchý a funguje, tady není co řešit. Dobře mířené otázky, třeba ty láhve. Člověk pak hádá na co by jsi se mohl zeptat a to jej vyloženě pohltí. Někdo by tam dal třeba jen otázky "kolik tam bylo lidí a podobně", ty řešíš i další vlastnosti, pojal jsi to prostě perfektně. Opět nemohu nezmínit chybějící zvuky, alespoň při poklepání na tlačítko nebo při správné/špatné odpovědi.
  • Lucie Hartingerová (9 bodů) - Trochu se to seká, ale nápad je epochální! Otázky jsou dobře vybrané. Mají správnou zákeřnost, protože hráč se samozřejmě snaží zapamatovat všechny možnosti a počty věcí co viděl - a potom dostane úplně jinou otázku :-D Přidala bych nějaké zvuky nebo lehkou melodii. Hezká grafika a moc pěkné fotky. Líbí se mi možnost nastavení různých stupňů obtížnosti. Pěkné :-)
  • Tomáš Bitter - Aplikace při splashscreenu pořád padá.

Galerie

Hra byla vytvořena v roce 2017.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 21x (134.49 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Java

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Java - Android
Článek pro vás napsal Jozef Šustek
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
null
Aktivity