Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c week

Diskuze: GPS tracker JAVA príkazy

Aktivity
Avatar
mikolasjak
Člen
Avatar
mikolasjak:12.5.2015 13:54

Ahoj, kúpil som si tento GPS tracker (inštaluje sa do auta) http://www.ebay.com/…321399391414?…

Jeho administrácia je platená, chcel by som si spraviť vlastnú jednoduchú (len príkazy v konzole). Problém je, že k tomu nie je žiadna softvérová dokumentácia. Netuším, aký protokol musím použiť, akú knižnicu, aké sockety.. Nikdy som s ničím podobným nepracoval. Rád by som, keby ste ma pomohli nakopnúť.

Vďaka :)

 
Odpovědět
12.5.2015 13:54
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Silvinios
Redaktor
Avatar
Odpovídá na mikolasjak
Silvinios:14.5.2015 7:31

Začal bych tím, že bych zařízení připojil k počítači s Linuxem přes rozhraní USB a pomocí příkazu lsusb zjistil parametry Vendor ID a Product ID. Pokud systém zařízení nějakým způsobem detekuje, je šance by k němu mohl již existovat nějaký open source software.

 
Nahoru Odpovědět
14.5.2015 7:31
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.