IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Hledá se Java Programátor/ Analytik, senior až 70 000 Kč - BRNO

V předchozím kvízu, Online test znalostí Java, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
Jiří Psotka
Neregistrovaný
Avatar
Jiří Psotka:5.11.2012 12:52

Nyní se Vám otevírá příležitost získat zajímavou práci v profesionálním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti na pozici: Programmer - Analyst (JAVA)

Náplň práce :
Realizace zadaného SW (front-end finančních aplikací)
Spolupráce při ověřování a testování SW
Podpora provozovaného SW
Vedení týmu junior vývojářů (15 a víc)
Tvorba programátorské a uživatelské dokumentace

Požadavky :
VŠ vzdělání technického zaměření (popř. středoškolské)
Pokročilá zkušenost se Spring Framework
Pokročilá znalost Apache iBATIS nebo Hibernate
Praxe v technologiích webových služeb
Dobrá znalost XML / XSD
Základní znalost SQL
Praxe s nástrojem Apache Maven
Znalost některého z MVC webových frameworků
Dobrá znalost HTML / CSS
Mírně pokročilá znalost AJ
Schopnost pracovat v týmu a vést lidi
Zkušenosti s psaním unit / integration testů
Schopnost samostatného logického myšlení

Benefity :
zajímavá odbornou práci s využitím moderních IT technologií
platové ohodnocení až 50 ,000 Kč + prémie
možnost dalšího profesního vzdělávání v oboru a jazykových kurzů
výborné platové ohodnocení a motivační systém
zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, atd.)

V případě zájmu mě proísm kontaktujte na jiri.psotka@grafton.cz nebo tel.: 725 942 333

5.11.2012 12:52
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.