Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c week
Avatar
magic44
Redaktor
Avatar
magic44:8.5.2015 9:38

Ahoj, :) dělám aplikaci pro Android, ve které čtu a načítám data z uložiště v mobilu (Android/data/<pac­kage>/files/.­.). U mého zařízení běží vše dobře, ale když jsem chtěl aplikaci nainstalovat na jiné zařízení, tak se vyskytl problém. v Android/data/ se vůbec nevytvoří složka <package> ikdyž je aplikace nainstalovaná. A metoda getExternalFi­lesDir(null), která předtím fungovala teď nevrátí nic, takže ve

File directory = new File(context.getExternalFilesDir(null), directoryName);

je objeví pouze directoryName.

Jediné, co jsem se dočetl je to, že je aplikace nainstalovaná v data/data/<package> (ikdyž já tam složku data nemám), ale tam se prý nedostanu bez root. Nevíte co s tím?

Editováno 8.5.2015 9:38
Odpovědět
8.5.2015 9:38
Moudrý člověk nechce být lepší než ostatní, ale lepší, než byl sám včera.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.