Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
damates
Člen
Avatar
damates:19.10.2012 8:56

Zdravím,

řeším jednu úlohu a nějak se nemohu pohnout z místa, protože nevím co přesně mam použít na můj případ. Jedná se o to, že mám určitý počet baráků (př.100) , které jsou volně rozmístěné po ploše. A já je musím propojit tak, že každej dům je propojenej z 30 dalšími domy a abych mezi těmi propojenými domy mohl předávat různé informace (př.: vzdálenost mezi sebou atd.). Domy mám vygenerované pomocí x a y souřadnic. Jediné co mě napadá tak je použít spoj. seznam, ale nevím jak ho použít. Poradí mi prosím někdo co by se na to dalo použít? Předem díky za čas ;-)

 
Odpovědět
19.10.2012 8:56
Avatar
David Čápka Hartinger
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na damates
David Čápka Hartinger:19.10.2012 10:17

Pokud není v zadání, že musíš implementovat nějakou vlastní strukturu, tak Java má přeci List - http://www.itnetwork.cz/…zani-polozek . Jak je uvnitř řešený tě zajímat nemusí. Do baráku bych dal takovýhle list s baráky, se kterými sousedí. Potom stačí metoda Propoj(), která do listů obou baráků dá ten druhý. A volaj to v nějakém cyklu, aby se propojily všechny.

Nahoru Odpovědět
19.10.2012 10:17
You are the greatest project you will ever work on.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.