IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

JEE - Java Enterprise Edition - Online kurz

V tutoriálech on-line kurzu Java Enterprise Edition se naučíš programovat podnikových a webových aplikace v Javě pomocí technologií JSF, JSP, JDBC a JPA.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Java tutoriály kompletně v češtině.

19 lekcí

4 vědomostních testů

Co se v kurzu naučíš?

Budeš umět tvořit podnikové a webové aplikace v Java Enterprise Edition s využitím technologií JSF, JSP, JDBC a JPA. Moderní kurz nabitý praktickými projekty tě posune dál na tvé cestě za platem až 160.000 Kč.

Po krátkém uvedení do JEE a představení výhod webových aplikací oproti aplikacím desktopovým a statickým webovým stránkách se naučíš využít ve svém JavaEE projektu aplikační server WildFly a nastavit balíčkovací systém Maven. Poté již budeš připraven vytvořit první JSF (Java Server Faces) aplikaci pro generování náhodných čísel. Při tom se dozvíš, co jsou to EL výrazy a jak je použít.

Při tvorbě jednoduché kalkulačky pokročíš opět o kus dál a budeš umět používat formuláře, zobrazovat chybové hlášky či automaticky generovat gettery a settery.

Ve zbytku kurzu se budeš věnovat tvorbě osobního blogu, při které se naučíš vytvářet a používat šablony pro své webové stránky. Do projektu připojíš textový editor SimpleMDE a vytvoříš validační pravidla pro tvorbu nových příspěvků. Vše se pak naučíš ukládat do databáze MySQL, kterou také k projektu připojíš.

Při práci s databází využiješ Hibernate a objektově relační mapování. Naučíš se pracovat s entitami, s přepravkami DAO (Data Access Objects), s producenty a s mappery. Využiješ také stavové zprávy, které nabízí Bootstrap a které tvoji aplikaci vizuálně posunou o úroveň výš. Výsledná aplikace bude umět články nejen přidávat, ale i editovat a mazat a samozřejmě nabídne možnost zobrazit detaily vybraného příspěvku.

Online tutoriály Java Enterprise Edition

Cena: 1 165 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.

Aplikace se zdrojovým kódem


 

Aktivity