IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

WebGL a BabylonJS - 3D webová hra - Online kurz

Co takhle si naprogramovat vlastní 3D webovou hru? V tomto kurzu můžeš sledovat vývoj krok za krokem a programováním se nejen učit, ale především opravdu bavit!

7 lekcí

1 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzu naučíš?

V tomto kurzu si můžeš naprogramovat vlastní webovou hru ve 3D. Programovat budeš společně s autorem kurzu Pavolem Hejným, který svůj kód navíc sdílí na GitHubu a samotná hra je samozřejmě dostupná online. Společně projdete počátečními otázkami a problémy, vytvoříte si základní herní scénu, naprogramujete ovládací tlačítka a stav hry, samozřejmě také uživatelské rozhraní a nakonec hru nasadíte na server. Budeš využívat také TypeScript, tak se ujisti, že ovládáš jeho základy.

Hodně štěstí a především hodně zábavy!

Lekce

-15% Cena: 100 Kč 85 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.

Hotové 3D hry

WebAppGames
Vydáno: 2017
 52x


 

Aktivity