IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Testování v JavaScriptu - Online kurz

Testování v JavaScriptu, unit testy, akceptační testy, testování webových aplikací pomocí Selenium, mockování dat a další.

V tomto online kurzu se naučíš testovat aplikace v JavaScriptu a pokročilou práci v IDE Visual Studio Code. Díky znalostem, které si z tohoto kurzu odneseš, budeš umět vytvářet spolehlivé a kvalitní aplikace, čímž tvá cena na trhu práce podstatně vzroste!

Předpokladem pro úspěšné absolvování kurzu je znalost Základů programování, OOP a Základů návrhu softwaru.

Co tě testování v JavaScriptu naučí?

Naučíš se, jaký je rozdíl mezi debuggováním a testováním, kdy testovat a proč tuhle "službu" nemůže dělat člověk. Kromě toho se dozvíš, jaké druhy testů vůbec existují. Ukážeme si, jak fungují unit testy a jak postupovat při jejich vytváření včetně představení best practices. Pak tě čeká úvod do akceptačních testů a instalace Selenia, díky kterému se nám budou akceptační testy jednoduše vytvářet.

Tento kurz je určen pro pokročilé nadšence, kteří by se rádi naučili opravdu žádané a užitečné dovednosti, které v praxi ušetří spoustu času a nervů a svědčí o profesionalitě programátora.

5 lekcí

Prověřeno absolventy

E-learning kurz testování v JavaScriptu

Cena: 50 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity