Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.
discount week 50

AngularJS - Online kurz

V tomto online kurzu se naučíme pracovat s frameworkem AngularJS. Jedná se o starší, v podstatě historickou verzi frameworku Angular. Stále se však využívá ve velkých firmách, a proto jej čas od času zaměstnavatelé vyžadují. Tento kurz vás naučí vše potřebné pro práci s touto technologií. Pokud však neudržujete starší projekt a chcete se naučit aktuální verzi Angularu, navštivte kurz zaměřený na základy frameworku Angular.

Co tě Angular tutoriály naučí?

V tomto kurzu si představíme framework AngularJS, kde se s ním dnes ještě můžeme setkat a hlavně, jak s ním pracovat. Naprogramujeme si jednoduchou kalkulačku, na které se naučíme to nejzákladnější jako pracovat s modelem, kontrolerem a šablonou (View).

Dále si vytvoříme projekt jednoduchého redakčního systému. Představíme si strukturu projektu, API článků, implementujeme vypisování jednotlivých článků, vytvoříme administraci, kontaktní formulář, ostatní uživatelské služby a API uživatelů. Pokud tento projekt krok za krokem dokončíš, můžeš si do životopisu zapsat velice relevantní položku - framework AngularJS!

Lekce

-15% Cena: 180 Kč 153 Kč (61 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO
AngularJS hotkeys

AngularJS hotkeys v 0.2.1

 229xVydáno: 2014


 

Aktivity