IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

AngularJS - Online kurz

V tomto online kurzu se naučíme pracovat s frameworkem AngularJS. Jedná se o starší, v podstatě historickou verzi frameworku Angular. Stále se však využívá ve velkých firmách, a proto jej čas od času zaměstnavatelé vyžadují. Tento kurz vás naučí vše potřebné pro práci s touto technologií. Pokud však neudržujete starší projekt a chcete se naučit aktuální verzi Angularu, navštivte kurz zaměřený na základy frameworku Angular.

Co tě Angular tutoriály naučí?

V tomto kurzu si představíme framework AngularJS, kde se s ním dnes ještě můžeme setkat a hlavně, jak s ním pracovat. Naprogramujeme si jednoduchou kalkulačku, na které se naučíme to nejzákladnější jako pracovat s modelem, kontrolerem a šablonou (View).

Dále si vytvoříme projekt jednoduchého redakčního systému. Představíme si strukturu projektu, API článků, implementujeme vypisování jednotlivých článků, vytvoříme administraci, kontaktní formulář, ostatní uživatelské služby a API uživatelů. Pokud tento projekt krok za krokem dokončíš, můžeš si do životopisu zapsat velice relevantní položku - framework AngularJS!

Lekce

Cena: 180 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.
AngularJS hotkeys
Vydáno: 2014
 229x


 

Aktivity