IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Základy Angular frameworku - Online kurz

V on-line kurzu tutoriálů se naučíte vytvářet bohaté webové aplikace ve frameworku Angular. Od jednoduché kalkulačky po kompletní databázovou aplikaci.

Co tě Angular tutoriál naučí?

Na úvod si povíme něco o Angularu, jeho vzniku a především o tom, co všechno musíme nainstalovat a jak s tímto frameworkem dál pracovat. Ukážeme si, jak vypadá struktura projektu a naprogramujeme si první aplikaci. Nejnázornější je začít s programováním kalkulačky.

Mnohem zajímavější je ale druhý projekt aplikace pro databázi filmů, režisérů a herců. Na tomto projektu si ukážeme, jak vůbec začít s prací na rozsáhlejším projektu, jak zprovoznit routování a API, jak využívat filtrovací modely a služby a jak přidat filtrovací komponenty. Samozřejmě přidáme i navigaci. Naše aplikace bude umět nejen filtrovat osoby, ale také je přidávat, upravovat či mazat. To samé budeme umět udělat i v případě filmů.

Lekce

Cena: 375 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity