Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Slevovy týden 3/50
Avatar
Ladislav Niderle:8.2.2019 13:46

AHoj, potřeboval bych poradit jak správně vytvořit directivu pro položku datum, kde by mělo být už v samotném poli v pravo (popřípadě polohovatelný) kalendář s dalšími možnostmi, ale hlavně s možností formátu DD.MM.YYYY

Zkusil jsem: Zatím co jsem byl schopen najít, tak všechno řeší inputem a přidáním nějakého kalendáře, který se mi vizuálně nehodí designem k celkové aplikaci.

Chci docílit: Snažím se nahradit starou komponentu, kterou nemám pod správou, abych byl schopen postupně dodělávat nové funkcionality.

Předem moc děkuji za nápovědu jak toto udělat.

 
Odpovědět
8.2.2019 13:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.