IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Generování 3D modelu v P5.js - hledám řešení problému

V předchozím kvízu, Online test znalostí JavaScript, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
David Hynek
Tvůrce
Avatar
David Hynek:23.8.2018 23:14

Zdravím fandy prostředí P5.js

Vytvářím online generátor modelu budovy. Viz ukázka Je to zatím hodně jednoduché a zatím v tom zkouším co to dovede a snese.

Plochy vytvářím pomocí vertexu. Ale narazil jsem na problém, jak provést odstranění části plochy, pro okna, dveře, vrata. Tak aby se část plochy odstranila. Více méně mi jde o průhlednost srze tu stěnu, aby pak z venku byla vidět vnitřní konstrukce.

A druhý dotaz, jak v tom prostředí vytvořit vytažení nějakého 2D obrazce do 3D. V Three.js to umím, ale zde to nedokážu nějak vytvořit.

Zkusil jsem: Shlédl jsem milion videí s kurzem pro P5.js, prolezl a vyzkoušel knihovnu k tomuto prostředí, ale odpověď nenašel.

Chci docílit: Jak bylo zmíněno. Vytvořit otvory ve stěnách a vytáhnout 2D obrazce do 3D. Díky za pomoc a nasměrování.

Odpovědět
23.8.2018 23:14
Čím víc vím, tím víc věcí nevím.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.