Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
michaelmik
Člen
Avatar
michaelmik:3.9.2016 10:09

Ahojte, chtěl bych se zeptat, zda-li by mi někdo nevysvětlil nebo neposlal zdroják, jak udělat v JS rozpoznání odkazu v INPUTU?
Uvedu příklad: Mám chat, do kterého chci přidat odkaz -> odkaz zkopíruju a chci dát do inputu ( type text ) -> Input rozpozná že tam je zdroják a převede na: a href atd ... a php ho postne celý do databáze. Prosím šlo by to nějak? Děkuji za případnou pomoc .)

 
Odpovědět
3.9.2016 10:09
Avatar
Odpovídá na michaelmik
Martin Štěpánek :3.9.2016 11:18

Pokud by to převedlo na odkaz tak ten tag a bude vidět i v tom inputu. K tomu by jsi při výpisu musel mít povolený HTML tagy a to je hodně nebezpečné. Spíše bych ti doporučil si ten odkaz uložit do databáze jak je a pak při výpisu pomocí regulárního výrazu ho převést na klikatelný odkaz.
Možná by mohlo fungovat tohle http://stackoverflow.com/…preg-replace (nezkoušel jsem to) :-)

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+2,50 Kč
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
3.9.2016 11:18
Všechno jde naprogramovat, chce to jen čas a chuť...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.