Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Načtení databáze a práce s daty bez aktualizace stránky.

Aktivity
Avatar
Patrik Endršt:14.6.2016 1:24

Ahoj. Dokončuji jeden projekt, a zrovna tu řeším takový problém.
Mám kalendář pro uživatele, a on si mže kliknout na den, pro který má zadaná data. Teď to funguje tak, že pomocí GET si přes url pošlu data (Den a Měsíc) pro které chci data zobrazit. Ale znamená to, aktivovat funkci, ta se připojí k databázi a hledá přímo ten jeden den, po nalezení to doplní data do přehledu dne, který se objeví vedle kalendáře. Teď řeším, jestli by byla možnost, jak při prvním kliknutí načíst celý měsíc do pole, abych už to nemusel hledat z databáze, ale jen z pole v proměnné a ušetřil tak připojování na databázi. S Javascriptem momentálně začínám a procházím si základy právě zde, na ITnetwork.
Byl bych moc vděčný, pokud by mi někdo poradil, zda-li je to vůbec možné a jak se k tomu dopracovat.

Děkuji, Patrik.

 
Odpovědět
14.6.2016 1:24
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.