IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Neaktivní uživatel:29.9.2013 11:55

Ahoj

Mám tu jeden záhadný problém. Mám stránku která pomocí javascriptu vykresluje div (jako tag <>) pomocí css vlastnosti display a nahraje text, který získá ze serveru přes AJAX, který ten text ovlivní podle databáze. Ten div obsahuje další tři divy (titulek, zpráva, potvrzení) a do zprávy se nahraje ten text ze serveru. To co ten server vypíše je i textové pole (a mnoho jiných vstupních elementů) a já potřebuji z toho pole nějakým způsobem dostat to, co uživatel zadal. Samozřejmě jsem zkoušel document.getE­lementById(); jenže ten element v základním kódu neexistuje. Napadlo mě použít document.crea­teElement(); abych vytvořil ten základní div ale tuhle metodu jsem nidky nezkoušel. Nevíte?

Editováno 29.9.2013 11:57
Odpovědět
29.9.2013 11:55
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Pavel Vosyka
Člen
Avatar
Pavel Vosyka:1.10.2013 23:49

Když tu funkci pro dostání těch hodnot z těch inputů spustíš až ve chvíli, kdy budou na stránce vypsaný - tedy až potom co proběhne ten ajaxový request, mělo by to bezproblému fungovat, ne?

Nahoru Odpovědět
1.10.2013 23:49
"nikdy nepiš nic 2x" (updated 10 years after: "Není nic špatného na tom napsat něco 2x")
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.