Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Zdravim
Tvůrce
Avatar
Zdravim:26.9.2014 8:48

Zdravím vás všechny, kdo se zajímáte o programování a máte chuť mi trochu pomoct.
Tenhle rok jsem odmaturoval na Úžlabině, kde sem se trochu naučil programovat v C# a pár dalších jazyků jsem si jen tak okrajově vyzkoušel.
Chtěl jsem po škole ject do Anglie a tam si najít vpodstatě jakoukoliv práci a alespoň na rok tam zmizet, ale nebyli na to peníze a tak jsem zůstal tady. V čechách. Na vš jsem se nedostal kvůli přijímačkám, a tak jsem si našel práci v jedný nedaleký firmě, která se zabývá vývojem různých čidel, senzorů, snímačů a řadou dalších věcí.
Co jsem nastoupil, tak mi předal zaměstnanec, kterej tu končil svůj projekt, na kterym dělal přes tři měsíce. Jelikož fakt moc znalostí nemám, tak jsem čekal, že se mi tu někdo bude alespoň trochu věnovat, ale opak je pravdou. Vpodstatě to tu funguje ve stylu poraď si sám, vše máš ve svých rukou. Na jednu stranu je to výhodný, na druhou stranu bych potřeboval alespoň pár týdnů malinko zaučit. A ne jen vyfasovat knihy a zdrojový kódy se slovy pochop to a nauč se s tim pracovat.

Ale hlavně proč píši:
Příští týden jak šéf, tak kluk, za kterym chodim pokud fakt nevim pro pomoc odjedou na celej týden na pracovní cestu. Takže tu zase nebudu moct nikam jit pro pomoc. Jsem tu dva týdny a zatim se v tom všem celkem plácám.
Zeptal sem se co mám příští týden dělat a mám přijít na to, jak:
**1) Najít způsob, jak data z našich sensorů pravidelně nahrávat do databáze ne Google cloud (ten je placenej, takže nejdřív to mám tahat buď do lokální databáze, nebo bych to mohl prozatim zkusit na svoji školní databázi, kterou mi ještě nezrušili.

  1. Najít tedy i způsob, jak pro změnu tahat data z databáze
  2. A to hlavní je, že projekt(aplikaci), co tu momentálně mám na starosti mám nějak nahrát celej na google cloud.**

Co mi ale vůbec nejde hlavou je to, že aplikace je z velké části v Javascriptu, kde se hodně požívá Jquery + několik jejích dalších knihoven, potom aplikace obsahuje několik skriptů v Pythonu, kde se používá framework bottle. A samozřejmě nějaké to css a html.

Co jsem ale koukal, tak gcloud podporuje python, sám sem si tam něco zkusil i v bottlu, ale javascript? Je tam nějaký Node.js což mě mate, znamená to, že budu muset těch 1300řádků co jsou v js nějak upravit?

Jakákoliv rada mi pomůže.
Alespoň s tou databází

Díky moc všem :)

 
Odpovědět
26.9.2014 8:48
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.