Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Milan Turyna
Tvůrce
Avatar
Milan Turyna:1.3.2020 15:10

Ahoj, chtěl bych se něco dozvědět o tom jak se dá naprogramovat něco aby to bylo "reaktivní" (tenhle výraz jsem našel na několika webech tak snad to bude správný výraz). Tím přesněji myslím že kdybych měl například tento kód (je to inspirovaný Vue.js)

<div id="app">
  Ahoj, {{ jmeno }}
  <input data-model="jmeno">
</div>
<script src="">
  const app = {
    el: '#app',
    data: {
      jmeno: 'Milan'
    }
  }
</script>

Tak kdybych něco napsal do inputu tak by se to všude změnilo a nebo kdybych třeba šel do webové konzole a změnil to, tak aby se to změnilo všude. Prostě aby to fungovalo jako Vue, jen jak by se to dalo napsat v čistém Javascriptu, takže komentáře že se to dá udělat díky Vue.js si můžete nechat.

Snad jsem to napsal nějak pochopitelně. Děkuji a přeji pěkný den.

Odpovědět
1.3.2020 15:10
Řeš pouze to, co dokážeš ovlivnit.
Avatar
Milan Turyna
Tvůrce
Avatar
Milan Turyna:2.3.2020 7:31

Už vyřešeno.

Nahoru Odpovědět
2.3.2020 7:31
Řeš pouze to, co dokážeš ovlivnit.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.