IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

React Native - Online kurz

Už máš za sebou kurz Základy React a toužíš po multiplatformních aplikacích? Co takhle se seznámit s populární knihovnou React Native, která slouží pro vývoj těchto cross-platform aplikací bez psaní kódu pro různé platformy navíc?

Co tě kurz React Native naučí?

Předně si samozřejmě vysvětlíme, jaký je rozdíl mezi React.js a React Native. Zjistíš, co mají společného, jak se liší, a hlavně co všechno můžeš se znalostí obou technologiích naprogramovat!

Po úvodní lekci si zkusíš naprogramovat první menší aplikaci a když to zvládneš, můžeš se pustit do trochu složitější TODO aplikace, jejíž vytváření nám zabere dvě lekce. Jako bonus na konec kurzu si ukážeme, jak aplikace v React Native efektivně a správně debugovat.

Lekce

Cena: 475 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity