Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.
C# week

Základy React - Online kurz

On-line kurz populární JavaScriptové knihovny React, která umožňuje snadnou tvorbu aplikací s tlustým klientem.

Umíš už JavaScript a chceš se naučit pracovat s knihovnou React, díky které se můžeš dostat ke skutečně pohádkovému platu? Tak se pusť do tohoto online kurzu a nauč se vše potřebné!

Co tě kurz React naučí?

Online kurz Základy Reactu ti představí populární JavaScriptovou knihovnu, kterou vyvinula společnost Facebook. Znalost Reactu je dnes na trhu práce velice žádaná a ceněná. React se tedy určitě vyplatí naučit!

Zpočátku může React působit trochu matoucím dojmem, ale neboj, vše se brzy naučíš. Krok za krokem si ukážeme, jak je vlastně React knihovna postavená, jak napsat jednoduchou aplikaci, co jsou to komponenty a jak s nimi pracovat, což si zkusíš na příkladu jednoduché React kalkulačky.

Pořádná legrace (a také dřina) začne až s projektem Databázový klient v React, který je už rozsáhlejší a také mnohem náročnější než kalkulačka. Naučí tě nicméně vše potřebné. Projekt si v klidu připravíme, poté zprovozníme komunikaci s API, vytvoříme navigaci a přehled záznamů, připravíme si data a sdílené konstanty, naprogramujeme parametry odkazu, detail záznamu, univerzální formulářové vstupy a nakonec formulářovou komponentu pro film i pro osobnosti. Přidáme samozřejmě vytváření, upravování a mazání položek, a také komponenty pro filtrování.

-15% Cena: 225 Kč 192 Kč (77 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity