Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Správce souborů na web

Jednoduchý správce souborů k WYSIWYG HTML editorům jako je například TinyMCE, CK editor a dalším nebo i jako samostatný.

Obsahuje nahrávání souborů, vytváření složek, přesouvání, mazání, stahování, vyhledávání. Je česky, anglicky a jazykově modifikovatelný.

Aplikaci můžete vyzkoušet na http://filedrive.8u.cz/demoitnetwork

Soutěž

Projekt byl vytvořen do programátorské soutěže ITnetwork summer 2019.

Vyjádření poroty

Porotce Bodů Hodnocení
JavaScript zdrojákoviště - Základní konstrukce jazyka
David Jančík
3 Aplikace vypadá hezky. Co která ikonka dělá není nikde popsané, člověk si to musí domyslet. Čemu ale nerozumím je, že když člověk klikne na složku, otevře se úplně jiný filemanager, který je vzhledově horší než tento. Proč jsi nepoužil ten samý? Některé části aplikace nevypadají klikatelně (např. nemají hover nebo nevypadají jako tlačítka). Zdá se, že aplikace neumí řadit podle data změny nebo velikosti.
JavaScript zdrojákoviště - Základní konstrukce jazyka
Michal Čápka
4 Aplikace vizuálně vypadá opravdu moc dobře, pak na mě ale působila, jako by ti docházel čas. Všechny funkcionality, které by člověk očekával, tu jsou přítomné, ale úplně jinde, než bych je očekával. Např. přesun souboru mi přišel zvláštní, očekával bych ho na pravém tlačítku myši nebo na tlačítku "...", které by se u označeného souboru objevilo, na hl. liště bych ho nečekal.
JavaScript zdrojákoviště - Základní konstrukce jazyka
David Čápka
5 Začnu jako kolegové - aplikace vypadá hezky. Tady ale přednosti končí. Kdybych se rozhodoval, jaký filemanager bych ve své aplikaci použil, určitě bych nezvolil řešení o 8.000 řádcích kódu. Schválně jsem se díval do zdrojáku, nejen, že tam jsou redundantní bloky kódu, které by se daly nahradit jednoduchými poli, ale ty je pak ještě kopíruješ pod sebe s minimálními změnami. Jen pro srovnání, náš filemanager ve firmě má celkem 700 řádků a dělá vesměs to samé. Výsledek je hezký, ale ta cesta k němu by chtěla trochu přehodnotit. Ukládat překladové texty pod numerické indexy není dobrý nápad.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2019.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 51x (3.13 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce JavaScript

 

Všechny články v sekci
JavaScript zdrojákoviště - Základní konstrukce jazyka
Program pro vás napsal radian1
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity