Využij akce až 30% zdarma při nákupu e-learningu. Zároveň pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy
Hledáme fulltime koordinátora/ku kurzů. 100% homeoffice,100% časově flexibilní. Mám zájem!
Java week

Minigolf Scorecard

Aplikace pro mobilní telefony s Androidem. Počítá vám skóre pro jednotlivé hráče, ukazuje průběžný součet a na výsledkové obrazovce ukazuje umístění hráčů odznáčky. Jdou si vytvářet a ukládat hřiště pro další hry. Výsledek hry si lze nechat poslat emailem.

19.19.2020

 • Teď jsem sem nic sice nepřidával, ale na appce jsem dělal:
 • Přidal jsem hřiště. Nyní si uživatel může vytvářet hřiště, kterému nastaví jméno, typ (minigolf, discgolf,…), počet jamek a podle typu hřiště také případně par u jamek. Při startu nové hry uživatel jenom vybere, na kterém hřišti chce hrát a uvede hráče.
 • Přidal jsem lokalizaci pro ČR a Ameriku, zbytku se bude zobrazovat anglická verze. Jazyk appka detekuje podle vašeho systémového

6.1.2020

 • Změnil jsem způsob, jak se zadávají hráči do hry, už se nezadává počet hráčů a systém poté nevygeneruje "Player 1", "Player 2,"... ale přidávají se hráči po jednom a u každého se dá nastavit jméno. To ale může zůstat i prázdné a systém poté hráče pojmenuje původním způsobem.
 • Na finální obrazovku s výsledky jsem přidal tlačítka pro Novou hru, Ukončení aplikace a Export výsledků emailem. Otevře se Gmail a aplikace vygeneruje textovou tabulku. Tu potom hráč může poslat spoluhráčům, sobě, babičce nebo komu chce.
 • Také jsem změnil ikonku ze základní o Android Studia na moji vlastní

30.12.2019

 • Od nynějška jde nastavit jiný počet jamek než 18, takže se už dá appka používat i na menších, ale i větších, hřištích. Všem vám přeji šťastný nový rok

21.12.2019

 • Přidal jsem možnost odemknout maximální počet úderů ze sedmi, takže s appkou jde hrát i golf, discgolf, fotbalgolf, a ostatní golfy, kde není nastaven maximální počet úderů na jamku

19.12.2019

 • Konečně jsem se dokopal k tomu, přihlásit hru do soutěže. Je už týden od vyhlášení soutěže, a teprve jsou přihlášeny tři programy. Lidi, co se to s vámi děje?

13.12.2019

 • Celá aplikace je ve funkční verzi. Od teď se budou přidávat jen další fíčurky

2.12.2019

 • Založil jsem projekt a začal na aplikaci pracovat.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Na projektu pracuji sám. Píšu ho v Android studiu jazykem Kotlin. Vše testuji na reálném zařízení(Samsung Galaxy S6), ne na emulátoru. V přiloženém ZIPu najdete .apk soubor na adrese MinigolfScorecard\app\build\outputs\apk\debug\minigolf-scorecard.apk anebo je ke stažení na adrese http://martin.rmii.cz/…corecard.apk

Pravděpodobně na vás při instalaci vyskočí několik hlášek:

 • Při stahování vyskočí: Tento typ souboru může poškodit vaše zařízení. To vyskakuje, protže stahujete spustitelný soubor .apk
 • Instalace z neověřeného zdroje

Systému se nebude líbit instalace odnikud jinud než z GooglePlay, takže na vás vyskočí tahle hláška. Stačí klepnout na možnost "nastavení", kde vyberete "Allow instalations from unknown sources"

 • Google Play

Ten také může mít problém s instalací z neznámého zdroje. Také odkliknete

Hodnocení poroty

Porotce Bodů Hodnocení

David Jančík
5 Aplikace mi nepřijde tolik přínosná, možná mi přijde jednodušší score zapisovat na papír. Asi je tomu tak hlavně kvůli tomu, že je na začátku potřeba definovat jednotlivé jamky a hráče. Oceňuji využitou technologii Kotlinu.

Tomáš Bitter
6 Zpočátku jsem byl trochu zmatný a nevěděl jsem, co od aplikace čekat. Když jsem se nakonec dostal k zapisování score, tak mi to přišlo jako užitečná aplikace, zvlášť pro delší turnaje v golfu.

Michal Čápka
6 Oceňuji nápad celé aplikace. Oproti psaní bodů na papír se určitě jedná o inovaci (ačkoliv je na začátku potřeba přežít nastavení aplikace). Pak již všechno funguje tak, jak má, + má člověk i možnost score vygenerovat a zaslat.

Galerie

Program byl vytvořen v roce 2020.

 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 12x (19.77 MB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce Kotlin

 

Všechny články v sekci
Zdrojákoviště Kotlin - Android
Program pro vás napsal Martin Hanzlik
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Aktivity (10)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!