IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Kolekce v Kotlin - Online kurz

On-line kurz je zaměřen na různé typy kolekcí v Kotlin a jejich použití. Vysvětlíme si také genericitu a související témata.

Syntax jazyka samozřejmě vychází z angličtiny. Pro pohodlnější výuku jsou však naše Kotlin tutoriály kompletně v češtině. Na konci každého tematického bloku jsou připravena praktická cvičení, kde si můžeš vyzkoušet všechny získané znalosti z každého Kotlin tutoriálu. Nabité znalosti si pak ověříš v závěrečném kvízu. Po absolvování kurzu získáš certifikát.

12 interaktivních lekcí

Odevzdání 12 samostatných úloh

5 vědomostních testů

Certifikát absolventa

Co se v kurzu naučíš?

Budeš umět efektivně použít technologie pro filtrování, seskupování a další datové operace. Moderní kurz nabitý interaktivními příklady rozšíří tvou business logiku a nakopne tě směrem k platu až 100.000 Kč.

Kotlin tutoriál ti nejprve představí obecné a generické kolekce, vysvětlí jejich rozdíly a také pojem genericita.

Naučíš se nejen používat kolekce Seznam, Spojový seznam, Slovníky a Množiny, či Frontu a Zásobník, ale budeš umět se i správně rozhodnout, kdy jakou kolekci použít. Na konci první části tutoriálu o kolekcích se seznámíme s knihovní třídou Collections z balíčku java.util, obsahující pomocné metody pro práci s kolekcemi.

V druhé části kuru se naučíš pracovat s daty kolekcí. Budeš pak umět kolekcemi iterovat, vytvářet sekvence posloupností, prvky filtrovat či seskupovat. Naučíš se také získávat vybrané prvky nebo jejich skupiny a řadit je podle různých kritérií. Dozvíš se také, jak stávající kolekce modifikovat nebo jak vytvářet vnořené kolekce.

Online tutoriály kolekce v Kotlin

Cena: 720 Kč

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím a cvičením označeným štítkem PRO a také možnost absolvovat testy.


 

Aktivity