Využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu
python week
Avatar
Kulíšek
Člen
Avatar
Kulíšek:18. srpna 13:09

Zdravím, podle návodu v https://www.itnetwork.cz/…ni-prostredi jsem si stáhla JDK (a naisntalovala) a Android SDK. Bohužel sdkmanager.bat nejde spustit - jen problikne cmd. Zkoušela jsem nainstalovat i android studio a přes něj postupovat a i přes Unity (jak je v odkazu - stáhnout SDK přes Unity HUB, tváří se že staženo je) při zvolení projektu kdy v "Build settings" dám Android a potvrdím a zobrazí se mi okno Hold on (busy for XX minutes). Projekt je čistý bez ničeho a okno se bud uplně kousne během pár sekund (screen) a musím unity vypnout přes správce nebo počítá dlouho - došla jsem i k 40 minutám.
Nikde mi nic nehlásí chybu takže ani nevím čím to může být.

Zkusil jsem: Reinstal JDK a Unity - to mi neustále hlásí že nemám hub přitom ho nainstaloval taky, ale spustí se jen v cca 50% případů kdy spustím Unity.
proměnné prostředí Path jsem překontrolovala přes příkaz where java v cmd a cesty sedí, a jsou na prvním místě v řetězci.

Chci docílit: Ráda bych začala svůj první projekt v Unity pro android ve 2D a postupovala dle návodu dál, ale nemohu switchnout na android platformu.

 
Odpovědět
18. srpna 13:09
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.