Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu
Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Discount week - April - 30

Tipy z Číny - NO.1 S3, chytré hodinky za slušnou cenu

Tipy na zajímavá zařízení přímo z Číny pro vás připravil internetový obchod Gear Best.

Velice často se bavíme o telefonech, avšak rozhodl jsem se probrat i zbytek skladu Gear Bestu a ukázat vám, co dále se dá pořídit v rámci pár set korun až necelých pár tisíc. Vše, co si budeme ukazovat, se nějakým způsobem hodí do každodenního života a ulehčí vám to svým způsobem práci či čas.

NO.1 S3
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Dnes se tak podíváme na chytré hodinky NO.1 S3, které jsou již na trhu nějakou tu chvíli, avšak u českých prodejců se cena pohybuje na pomezí 4-5 tisíc korun. To je poměrně dost a ty samé hodinky vám tedy dnes představím v úplně jiné cenové relaci. Proč jsem je vlastně vybral? Výborně komunikují s androidím i jablečným systémem.

Specifikace

Specifikace Hodnota
Displej 1,22 palce, IPS, 240 x 240
Procesor ARM7 MT2502A, 1 GHz
Váha 49 gramů
Interní úložiště slot na microSD kartu (až 16 GB)
RAM 512 MB
Systém OS Gladus
Konektivita Bluetooth 4.0, GSM
Baterie 350 mAh

Příliš specifikací čekat nelze, ale velmi rád bych poukázal na kvality, jimiž hodinky doslova čpí na všechny strany. Zaprvé displej. Ten není velký, tudíž vám na ruce nebude viset obrovská inteligentní placka, rozlišení je pak adekvátní k 1,22 palcům. Procesor je speciálně vytvořený a není převzat z běžných mobilních zařízení, jak tomu bylo u některých hodinek v minulosti či současnosti. Navíc mám za to, že pokud 1GHz procesor stačí pro běžnou funkčnost telefonu, pak je to pro hodinky více než dostatečné.

Co se týká operační paměti, zde velikost 512 MB je též akorát, vzhledem k dobré optimalizaci systému od výrobce - OS Gladuius. Navíc můžete do hodinek vložit microSD kartu s kapacitou až 16 GB. Dokonce můžete vložit SIM kartu s podporou GSM sítí. Bluetooth 4.0 pak umožňuje komunikaci s mobilním zařízením - podpora Androidu i iOS.

Váha 49 gramů není nijak velká, ruka vás pak nebude táhnout k zemi. Baterie sice není největší, ale stále se jedná o jednu z největších kapacit na trhu. Můžete tak s hodinkami vydržet na jedno nabití i pár dní. Samozřejmostí je pak hromada funkcí a senzorů - měřič tepové frekvence, krokoměr, sledovač spánkového rytmu, teploměr a v neposlední řadě například připomínací program, který vás hlídá v téměř každém směru.

Chytré hodinky NO.1 S3 najdete v internetovém obchodu Gear Best se slevou v evropském skladu za cenu 57,49 $, což je v přepočtu přibližně 1 396 Kč. Doprava je zdarma z čínského skladu.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 7.2.2016 11:30
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Dominik Hošic
Redaktor
Avatar
Dominik Hošic:7.2.2016 21:36

Za tu cenu to jsou podle mě slušné hodinky, jen se mi příšerně nelíbí ten černý bar naspodu, ale zahlídl jsem ho i u některých známějších značek.

Odpovědět
7.2.2016 21:36
Klient: Nefunguje mi internet co s tím uděláte? Operátor: a co vidíte na monitoru? Klient: No signal...
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Pavel Mareš
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Dominik Hošic
Pavel Mareš:7.2.2016 21:43

Souhlasím. Jinak ten černý bar vespod mají například Moto 360.

Odpovědět
7.2.2016 21:43
Však ono půjde ...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.