Tipy z Číny - Příslušenství trochu jinak

Nemusíte se vůbec ničeho bát. dnes se opravdu podíváme jen na příslušenství, jež můžete bez problémů sehnat ke svému telefonu. Ovšem podíváme se na trochu odlišená zařízení, než na které jste zvyklí. Jednat se bude o světlo, jež je zároveň power bankou, oficiální Xiaomi USB charger a nakonec i pomocníka pro připojení microSD karty a HDMI / USB kabelu.

TUOPODA

TUOPODA je zařízení ve tvaru houby. Disponuje hned dvěma základními funkcemi - osvětlení blízkého prostoru, například v noci, a zároveň slouží i jako externí nabíječka, tedy power banka s kapacitou 8000 mAh. Zprvu se zařízení může zdát neužitečné, ale jedná se o velmi pěkný prvek pro domácnost, který opět může domov trochu zkrášlit. Ovšem díky svým dalším dvou funkcím získává na atraktivitě.

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Je možné si houbičku pořídit ve třech barevných variantách - růžová, žlutá a modrá. Cena TOUPODA činí 18,24 $, což je v přepočtu přibližně 444 Kč. To je velmi slušná částka za zkrášlovací doplněk do domácnosti, power banku a krásné noční osvětlení stolu. Pr úplnost, délka nabíjení baterie se pohybuje okolo 6 hodin.

Xiomi USB charger

Představte si, jste u počítače (notebook), u kamaráda nebo na dovolené a máte s sebou více zařízení. Chcete je nabíjet, ovšem jeden zástrčka je obsazena důležitějšími zařízeními, nemáte u počítače dostatek USB portů, ale nutně si potřebujete vyřídit základní práci či odpovědět na zprávu. Bohužel zbývá pár procent a své chytré zařízení ještě budete potřebovat. Jak tuto problematiku vyřešit.

Možné řešení přichází v úvahu téměř ihned - rozbočovač. Ovšem kde podobné zařízení vzít? Dnes již skoro všude možně, ovšem čínské obchody stále patří k těm levnějším. Nyní máte možnost si koupit oficiální rozbočovač, pro nabíjení více zařízení, patřící do portfólia Xiaomi. USB charger si můžete pořídit již za 16,70 $, což je v přepočtu přibližně 407 Kč.

Adaptér

Již jste mohli zažít situaci, kdy si chcete zobrazit fotografie či z microSD karty. Ať už za účelem je přesunout jinam nebo ukázat části rodiny, jak bylo n dovolené. Navíc máte k dispozici televizi, která má HDMI port. Bez problémů to nyní vše můžete skloubit a pořídit si jedno zařízení místo dalších deseti. Žádné nastavování, prostě jen připojím a spustím, až tak je to jednoduché.

Adaptér vám totiž umožní připojit v jednu chvíli USB kabel, HDMI kabel a microSD kartu k telefonu. Následné vysílání na větší obrazovku již není problém. Adaptér je malý a skladný. Můžete s jej pořídit již od 10,09 $, což je v přepočtu přibližně 246 Kč. To není nijak velká obnos za multifunkční zařízení.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 21.7.2016 16:32
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (3)

 

 

Komentáře

Avatar
00
Člen
Avatar
00:21.7.2016 17:46

Příslušenství troch jinak

 
Odpovědět
21.7.2016 17:46
Avatar
00
Člen
Avatar
00:21.7.2016 17:48

Žádné nastavováno (překlepy)

 
Odpovědět
21.7.2016 17:48
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Libor Šimo (libcosenior):22.7.2016 13:45

Zaujimavé vecičky.

Odpovědět
22.7.2016 13:45
Aj tisícmíľová cesta musí začať jednoduchým krokom.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.