September discount week
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se MS Office
50 % bodů zdarma na online výuku díky naší Slevové akci!

Tipy z Číny - Slevová akce značky Oukitel

Tipy na zajímavá zařízení přímo z Číny pro vás připravil internetový obchod Gear Best.

Akce, akce a samá akce. Tak je dnešní doba stavěná, ale nemá smysl každou z nich zmiňovat, buď nejsou určeny mobilním technologiím nebo jejich užitečnost pro uživatele není dostatečně veliká. Nicméně značku Oukitel jsem měl možnost otestovat a proto vám její zařízení chci i doporučit.

Oukitel
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Na začátek mám pro vás dobrou zprávu. Slevy nejsou malé. Nejlevnější model s názvem C2 vás nevyjde a na 1200 Kč. Za tuto cenu dostanete Android 5.1 Lollipop, 4,5palcový displej, 1GB operační pamětí, 8GB interním úložištěm, které si lze rozšířit, a 1,3GHz SoC od MediaTeku se základní podporou konektivity - 3G sítě, Wi-Fi či Bluetooth.

Značně zajímavější může však být zařízení s názvem K6000 Pro. Ten disponuje 5,5palcovým Full HD displejem, 1,3GHz SoC od MediaTeku, 3GB operační pamětí, 32GB interním úložištěm (též si jej lze rozšířit) nebo baterií o kapacitě 6000 mAh. Velkým plusem je čtečka otisku prstů a podpora LTE sítí, včetně velmi důležité frekvence 800 MHz.

K dispozici Gear Best dává i možnost dokoupení dalšího příslušenství. Máme zde například malý větráček - sám jsem si jej během této akce objednal, power banky (některé i od známých a ověřených výrobců jako Xiaomi), voděodolné kryty (taštičky) a mnoho dalšího. Seznam je naštěstí velmi dlouhý a tak si každý může vybrat.

Oukitel

Všechny další produkty a informace najdete v internetovém obchodu Gear Best, konkrétně na podstránce - slevová akce značky Oukitel. Myslím, že minimálně si projít obchod a jistit, zda něco potřebujete, je dobrý nápad. Třeba vám v oku uvízne něco, co opravdu chcete nebo dokonce potřebujete.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 7.5.2016 14:19
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Adam "Nero" Chudomel:10.5.2016 19:59

Sice je pěkné pořád sem dávat reklamu na Gearbest... Ale objednal jsem si u nich telefon jednou(Cubot X17) a pro doručení po mě chtěli oskenovat občanský průkaz, kartu a pas... Nehledě na to jak je ten obchod nespolehlivý i ve všech ostatních sférách, stačí se trochu dívat po internetu

Odpovědět
10.5.2016 19:59
Nihil est, aut totum licet consistere
Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Adam "Nero" Chudomel
Adam Ježek:10.5.2016 20:07

Není to OP, kartu a pas, je to OP nebo pas (a navíc chtějí jenom jméno, datum expirace, podpis a adresu, ostatní můžeš začernit), nebo můžeš naskenovat účet, za něco, kde máš adresu a z karty chtějí jen některá čísla pro ověření, takže se nedozví nic, s čím ti ji mohou zneužít (stále nemají kompletní číslo, expiry date a CCV).

A je to pouze k tomu, aby se ověřilo, že se někdo nepokouší zaplatit ukradenou kartou.

Navíc u nich už nějakou dobu nakupuju a nejsou nespolehliví.

Odpovědět
10.5.2016 20:07
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Adam "Nero" Chudomel
David Čápka:10.5.2016 20:10

Ratingy má docela dobré, vezmi si, odkud se to posílá, prostě to pár lidem nedorazí a ti jsou pak naštvaní a hejtují, to je jasné. Můžeš si to koupit 3x dražší u nás, nikdo tě nenutí :) A že máme peníze z reklamy? No jéžiš, to je hrozné, dostávat zaplaceno za naši práci, to je určitě známka podvodu :D

Odpovědět
10.5.2016 20:10
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Avatar
Pavel Mareš
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Adam "Nero" Chudomel
Pavel Mareš:10.5.2016 20:19

Hele, mnoho z mých spolužáků a kamarádů si objednává skrze Gear Best. Také mnoho dalších uživatelů, kteří mi píší a mohu říci, že počet nespokojenosti v ČR - pomáhám i jako support pro ČR, je pod 0,7 %. To je oficiální číslo. Takže pokud na pár portálech najdeš luďka, který nespokojený, nemůžeš to brát jako 30 komentářů, ale jen jeden.

I někteří zde objednávají poměrně často. Prosím, nejdříve najít všechna fakta a poté mluvit. Děkuji :)

Odpovědět
10.5.2016 20:19
Však ono půjde ...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.