Tipy z Číny - Ulefone uWear

Tipy na zajímavá zařízení přímo z Číny pro vás připravil internetový obchod Gear Best.

Minule jsme se podívali na chytré hodinky a dnes tomu nebude jinak. Našel jsem totiž model, s nímž by mohla být spokojena i kdejaká čtenářka. Ptáte se proč? No, jistě nemusím představovat Apple Watch a jejich design. Jak si tedy můžete všimnout níže, hodlám vám dnes ukázat model jim podobný.

Ulefone uWear
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Ovšem nyní mám v repertoáru tzv. unisex hodinky. Ano, pro muže nic nezvyklého, ale najít správné hodinky pro ženskou ruku je náročné a v "chytrém" odvětví vím jen o pár modelech. Chytré hodinky uWear jsou tak další v řadě a navíc disponují velmi lákavou cenou.

Specifikace

Specifikace Hodnota
Displej 1,44 palce, IPS, 128 x 128 pixelů
Váha 45 gramů
Interní úložiště 32 MB
RAM 32 MB
Kompatibilita iOS (5.0 a vyšší) i Android
Konektivita Bluetooth 4.0, GSM, IP65
Baterie 220 mAh - až 7 denní výdrž

Obrázek výše a specifikace mluví za vše, tedy až na pár maličkostí. Poměrně velký 1,44palcový displej s 2,5D zaoblením hran nevypadá špatně ani na dámské ruce a na mužské sedí jako ulitý. Pokud též holdujete jablečným zařízením, avšak nedostatek peněz vás nepustí dále, doporučuji číst dále dnešní článek.

Bohužel nedostatečné interní úložiště vám nedovolí si například v hodinkách uchovat písničky. Avšak stačí spustit aplikace v telefonu a na hodinkách lze pohodlně přepínat mezi skladbami. Vlastní systém od výrobce není nijak náročný, a tak 32MB operační paměť postačí. Co se týká kompatibility, jde hodinky spárovat s iOS od verze 5.0 a s Androidem. Což je velmi lákavé.

Váha 45 gramů je velmi slušná, podpora GSM sítí potěší certifikace IP65 nebude nazbyt. Nakonec bych ještě zmínil velmi dobrou až 7 denní výdrž na jedno nabití, což vám poskytnou málokteré chytré hodinky. Níže se ještě můžete podívat na cenu, jež lehce převyšuje 500 Kč. To je - myslím si - obstojná cena oproti konkurenci.

Chytré hodinky Ulefone uWear najdete v internetovém obchodu Gear Best se slevou za cenu 21,14 $, což je v přepočtu přibližně 508 Kč. Doprava je zdarma z čínského skladu.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 10.2.2016 23:46
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (2)

 

 

Komentáře

Avatar
Dominik Gavrecký:11.2.2016 18:01

A nechytia mi to na colnici ?

Odpovědět
11.2.2016 18:01
Hlupák nie je ten kto niečo nevie, hlupákom sa stávaš v momente keď sa na to bojíš opýtať.
Avatar
Odpovídá na Dominik Gavrecký
Tomáš Maňhal:11.2.2016 18:21

Tyhle malé věci se moc nezadržují. Ale stát se to může samozřejmě.

 
Odpovědět
11.2.2016 18:21
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Pavel Mareš
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Dominik Gavrecký
Pavel Mareš:12.2.2016 5:26

Záleží. Pokud se jim balíček nebude zdát, pak se to stát může. Někdy to nechají, někdy ne. Každopádně do 21$ neplatíš DPH ani CLO. Tady bys tak platil absolutně minimální částku, není se tak čeho bát. Ale myslím, že tenhle balíček ti nechají projít s klidem :)

Odpovědět
12.2.2016 5:26
Však ono půjde ...
Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Dominik Gavrecký
Adam Ježek:12.2.2016 7:21

Právě čekam balíček o velikosti +- kytary, podle trackingu se tam zdržel jenom 2 dny, takže oni to ani nejak moc nekontrolujou.

Odpovědět
12.2.2016 7:21
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.