Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 30% výuky zdarma!
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se PHP
PHP týden

Tipy z Číny - Virtuální realita na dosah

Mobilní technologie nejsou pouze o telefonech nebo tabletech. Je důležité brát v potaz chytré náramky, hodinky, bezdrátové reproduktory nebo chytré brýle. Dnes však chci upozornit na jinou část trhu, která začíná zachvacovat svět a postupně se všichni výrobci zapojují. Jedná se o Virtuální Realitu (VR).

Google Carboard
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Technologie VR umožní uživateli proniknout do tajů simulovaného světa, který může i nemusí napodobovat ten reálný. Můžete tak prožít téměř cokoliv, co byste obyčejně vůbec nemuseli. O iluzi se může start jak samostatné zřízení, tak jen nástavec pro telefon s čočkami.

A nyní přichází na řadu internetový obchod Gear Best, u něhož najdeme vše potřebné už od doslova pár desítek i stovek korun. Počínaje Google CardBoard za necelé 2 $, přes 10$ nástavce se silikonovým pouzdrem, až po značné drahé kousky, které slouží pro opravdové fajnšmekry.

Virtuální Realita

Máte tak jedinečnou možnost zažít to, co jste vždy chtěli, aniž byste vytáhli paty z vašeho pokoje. Je velmi důležité zmínit, že postupem se technologie vylepšují a to, co dnes pokládáme z vrcholem může být zítra doslov smetí. A přeci jen investovat pár korun do kartónového Google CardBoard není tak peněžně náročné a přitom zábavy si užijete téměř stejně.

Vše najdete v internetovém obchodu Gear Best a bohatě vám bude postačovat i evropský sklad.


 

Všechny články v sekci
Tipy z Číny
Článek pro vás napsal Pavel Mareš 20.5.2016 18:20
Avatar
Autor se věnuje tvorbě webových prezentací na míru
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!