Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Návrhové vzory

Zajímá tě, jaké návrhové vzory programátoři využívají nejčastěji nebo nejraději? Chceš se naučit programovat na profesionálnější úrovni a usnadnit si práci při programování, abys nemusel/a znovuvynalézat kolo? Pak se určitě podívej na tento online kurz návrhových vzorů!

Co se v kurzech naučíš?

Kurzy návrhových vzorů ti představí celou škálu osvědčených vzorů, které programátoři využívají dnes a denně. Zajímá tě, co se skrývá za pojmy Factory, Singleton, Prototype, Builder nebo třeba Facade? Mnohdy je to velmi jednoduché a vlastně i zřejmé. V kurzu Návrhové vzory GoF si ukážeme dvacet populárních návrhových vzorů, které bys měl/a určitě znát.

Pokud tě kurz bude bavit, určitě se podívej také na Návrhové vzory GRASP, Servant, Object pool a Immutable objects v sekci Ostatní návrhové vzory.

Návrhové vzory GoF

Kurz: 20 lekcí

ZDARMA, PRO od: 150 Kč
Ostatní návrhové vzory

Kurz: 5 lekcí

ZDARMA


 

Aktivity