Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30
Avatar
Martin Suchodol
Tvůrce
Avatar
Martin Suchodol:19.4.2021 10:45

Ahoj, možná jsem jen blbej :D, ale může composer instalovat jinam, než do složky s projektem? Abych to vysvětlil jako web server používám WampServer. A nyní jsem se dostal k projektu který jede na php 7.4.8 kterou jsem ve wampu neměl. Projekt zároveň musí mít povolené short tagy. Takže jsem 7.4.8 doinstaloval do wampu, ale ačkoliv jsem změnil na stavení short tagů na on. Tak jsem stále dostával parse errory, což mi bylodivný, až příkaz php -i mi odhalil kde je zrada. A že mám v systému složku C:\php, na kterou bylo navíc nastavenné proměnné prostředí. Kterou jsem přehlížel protože jsem po ni ani nepátral.

 
Odpovědět
19.4.2021 10:45
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.