Geek tričko zdarma Python týden
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Pouze tento sleva až 80% na kurzy Python

Diskuze: Instagram feedy na webu

Aktivity (2)
Avatar
Milan Řehoř:29.5.2018 18:07

Zdravím, měl bych otázku. Vyvíjíme náš e-shop a snažíme se propojit instagram s našim webem (vytvořit galerku obrázků na určitý hashtag). Přes instafeedjs (je to sice jS, ale asi bude potřeba jiná alternativa - třeba PHPko) nám to v pořádku fungovalo, jen na konkretní ID. Problém je v tom, aby to nebylo na ID, ale bralo to kompletně všechny fotky z instagramu, které se vyfiltrují na určitý hastag např #KFC. Má s tím někdo zkušenosti? Ví někdo jak na to? Nebo má někdo odkaz kde potřebné informace k tomu hledat?

Nepoužíváme žádný redakční systém z důvodu špatné zkušenosti, nejen u nás, ale obecně. Vše si píšeme od základu (HTML, CSS, JS atd..)

Děkuji moc předem, jakákoliv odpověď by mi (nám) pomohla.

 
Odpovědět 29.5.2018 18:07
Avatar
Jindřich Máca
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Milan Řehoř
Jindřich Máca:29.5.2018 19:48

Zdravím, nechci působit nějak arogantně, ale když už si stavíte nějaké vlastní řešení tak předpokládám, že máte nějaké zkušenější vývojáře. A pro takového vývojáře, ať už se jedná o JS nebo PHP, je otázka tak hodinky až dvou něco takového implementovat alespoň v základní podobě. Vždyť je na to kompletní API - https://www.instagram.com/…points/tags/ :-`

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět 29.5.2018 19:48
Avatar
Milan Řehoř:29.5.2018 19:55

Zdravím, děkuji moc za informaci. Já konkrétně toto nijak extra neovládám, ale jiní v týmu jo. Chtěl jsem se optat na tuto problematiku ještě před samotnou realizací, ať můžu být týmu prospěšný a nějakým způsobem je navést jak a kde hledat :-) . Každopádně děkuji moc :-)

 
Nahoru Odpovědět  +1 29.5.2018 19:55
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.