Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Diskuze: Jak nasimulovat návštěvu z ru domény

Aktivity
Avatar
iva Chadrabová:28. února 10:32

Ahoj, na této adrese https://web4ukrajina.cz/ je kód pro vložení skriptu na webové stránky, který na několik vteřin zobrazí nesouhlas s agresí Ruské federace vůči Ukrajině. Vložit skript do zdrojového kódu není problém, ale nevím, jak ověřit, že to funguje, protože nevlastním jiný web s ruskou doménou a nemohu to vyzkoušet. Dá se taková návštěva z ruské domény namodelovat, prosím? Jak? Děkuji.

 
Odpovědět
28. února 10:32
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Peter Mlich
Člen
Avatar
Peter Mlich:28. února 11:16
<script async src="https://js.web4ukrajina.cz/"></script>

Pokud davas do stranky prave tohle, tak do ni pridavas js, ktery je na strance https://js.web4ukrajina.cz/. No, a tam se mi zobrazi prazdna stranka, kdyz tu adresu dam primo do prohlizece. Takze, je bud neco spatne. Nebo se tam js pridava jen cas od casu. Nebo to slouzi jen jako pocitadlo stranek. Nebo je to podvodny kod, kam podstrci casem kod nejakeho viru.
Takhle, jeste to muze byt zamer, ze, kdyz se nejedna o webovou stranku, tak prohlizec zobrazi prazdnou stranku. Ale, uz to vnasi pochybnosti o tom, o co vlastne jde.

Ja osobne bych si nikdy na web nedaval cizi kod z jine stranky, ktery nemam 100% pod kontrolou :) To muze udelat jen hlupak.

Editováno 28. února 11:18
Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
 
Nahoru Odpovědět
28. února 11:16
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.