IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Pokračování jednoduchého RS

V předchozím kvízu, Online test znalostí PHP, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
mat.masar
Člen
Avatar
mat.masar:3.9.2018 20:47

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jestli je tu na síti nějaké "pokračování" kurzu Jednoduchý RS v PHP objektově.
Dokončil jsem ho, ale chtěl bych to zlepšit i o funkci vytváření dalších podstránek, nikoliv jenom článků.

Jestli má někdo nějaký odkaz(na jinou stránku) na další tutoriál(klidně v angličtině) moc bych to ocenil.

 
Odpovědět
3.9.2018 20:47
Avatar
Jenkings
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na mat.masar
Jenkings:3.9.2018 21:01

když si pečlivě projdeš celý ten kurz, i se všemi vysvětlivkami, a budeš si ten kód třeba opisovat do editoru místo abys ho kopíroval (tím uvidíš co jednotlivé řádky v praxi dělají a na co navazují), tak na konci bys měl být způsobilý si cokoliv dalšího doprogramovat sám.
Ve své podstatě stačí se trochu zamyslet, a pouze lehce poupravit ten systém článků, a máš co hledáš.
Určitě se vyplatí to aspoň zkusit a v případě že narazíš na nějaký konkrétní problém, určitě ti ho tu rádi pomůžeme vyřešit

Nahoru Odpovědět
3.9.2018 21:01
Největší časovou náročnost má výpočet časové náročnosti..
Avatar
David Jančík
Vlastník
Avatar
Odpovídá na mat.masar
David Jančík:3.9.2018 21:43

Ahoj, jak psal kolega pokud sis přečetl i kurzy Základy a OOP, tak bys měl být schopen další věci doprogramovat sám. Pokud bys chtěl pokročit ještě dále, tak můžeš navázat kurzem Kompletní e-shop v PHP (Mistrovství MVC) pokud vše opravdu poctivě čteš, zkoušíš si cvičení a kód píšeš sám, tak bys měl na konci být schopen ovládat PHP na profesionální úrovni a tvořit i velké aplikace a samovolně řešit většinu problémů, na které narazíš. Ono taky právě tím, že zkoušíš a řešíš problémy a nezdary, tak se učíš. Důležité je naučit se ty good practices a základní syntaxi. Tím, že si pročteš všechny tutoriály, tak budeš umět řešit spoustu problémů a naučíš se v tom jazyku perfektně pracovat, ale jednou dostaneš zadání, které už nevygooglíš a budeš řešení muset vymyslet a naprogramovat sám, tak je dobré si zkoušet při čtení místních manuálů programovat i vlastní fičury a výsledek si ještě nějak zkusit rozšířit o další funkce a nezůstávat jen u toho, že jsi kurz absolvoval.
Pořádáme tu také různé soutěže, tak se můžeš sem tam zapojit a zkusit vyřešit daný problém. Tohle vše ti hodně pomůže v té samostatnosti a rozvíjení se :) A když se ti stane, že se sekneš, tak tady na fóru ti určitě poradí :)

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+2,50 Kč
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
3.9.2018 21:43
Zapomeň, že je to nemožné a udělej to ;)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.