Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Twitter Bootstrap a jQuery AJAX

V předchozím kvízu, Online test znalostí PHP, jsme si ověřili nabyté zkušenosti z kurzu.

Aktivity
Avatar
Lukáš Volprecht:21.3.2013 14:10

Ahoj, rozhodl jsem se vyzkoušet Twitter Bootstrap a narazil jsem na jeden problém týkající se ajaxu. Píšu plně ajaxovou aplikaci a jediné, kam jsem došel je login. Pokud chci ale následně měnit některý z divů bootsrapu, respond ajaxu se tam nezapíše ani za nic... Tedy pouze čistý text to vložit dokáže, ale jakmile se tam objeví např <h1>$projekt['na­me']</h1>, už to nejde a maximálně si výsledek vyalertuji. Do toho divu ho to prostě nezapíše :-( Netušíte někdo proč?

 
Odpovědět
21.3.2013 14:10
Avatar
Lukáš Volprecht:21.3.2013 14:20

Pro představu - projekt se nachází zde: http://goo.gl/QH1VX přístup admin/admin... V levém sloupci jsou nějaké ukázkové projekty, pokud se na ně klikne, mělo by to zobrazit v pravé části, ale stále to jen loaduje a obsah divu to už nenahraje... Respond je 100% správný, má to vardumpovat datové pole s informacemi o projektu...

 
Nahoru Odpovědět
21.3.2013 14:20
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.