Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
kotlin week
Avatar
jakub
Tvůrce
Avatar
jakub:6.5.2012 10:41

Zdravím vás všechny.
Mám dotaz co se týče tvorby vlastního RS(redakční systém).Na linuxsoftu jsem tvořil vše podle návodu ale pořád nefakčil :( .
Nevytvořily by ste prosím nějaký článek kde by bylo popsaný(myslím např.: nahrávání fotek a jednoduché mazání,přidávání a odstranování příspěvků,do patičky vždy dát reklamu např.: Web by WordPress.)Byl bych moc vděčný kdyby se tady nějaký ten tutoš objěvil. ;)

Odpovědět
6.5.2012 10:41
Uvnitř jsou všichni stejní...
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na jakub
David Čápka:6.5.2012 10:55

Sekci PHP nyní spravuje Mirek, má tam rozdělaný seriál, který byl myšlený až k něčemu takovému, co říkáš. Protože nejsi první ani poslední, tak jsem mu napsal jestli s tím bude pokračovat, když tak bych na to navázal.

Nahoru Odpovědět
6.5.2012 10:55
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Mircosoft
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Mircosoft:7.5.2012 10:23

Takže abych odpověděl všem: ano, seriál pokračuje, nevzdávejte to :-). K redakčním systémům se dostaneme až úplně nakonec, protože jsou z plánované látky asi to nejsložitější. Jestli sháníte něco hotového, ne moc složitého a pokud možno hned teď, můžu prozatím nabídnout svůj starý semestrální projekt:
http://mircosoft.mzf.cz/rs.htm
Jde o plně funkční redakční systém s nahráváním souborů, diskusemi k článkům a registrací autorů přes mail, zdrojáky s dokumentací na školní úrovni jsou volně ke stažení. Jenom už mu je hezkých pár let, takže používá nějaké zastaralé a nedoporučované funkce (session_register a podobně).

 
Nahoru Odpovědět
7.5.2012 10:23
Avatar
user
Tvůrce
Avatar
user:7.5.2012 15:06

Také se těším na nějaké tutoriály "pro pokročilé" ;)

 
Nahoru Odpovědět
7.5.2012 15:06
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.