Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde

Knihovna na grafy pro PHP

PHP Ostatní Knihovna na grafy pro PHP

ONEbit hosting Unicorn College Tento obsah je dostupný zdarma v rámci projektu IT lidem. Vydávání, hosting a aktualizace umožňují jeho sponzoři.

Pokusil jsem se něco sepsat do soutěže Machr na PHP - Knihovna na grafy. Kód není ideální - hlavně příliš (přes 100 řádků) dlouhá metoda MichalGraph->Draw() a nepoužívání konstant, ale používá objekty, vykreslování neprobíhá přímo pomocí funkcí gd, nýbrž pomocí wrapperu v podobě třídy Image. V přiloženém zip souboru jsou jak zdrojové kódy knihovny (MichalGraph.php, Image.php a Color.php) a soubor písma (arial.ttf), tak ukázka použití (exampleCode.php) a vygenerováné obrázky s různým nastavením (example1.png - example11.png).


Galerie

Program byl vytvořen v roce 2013.

 

Stáhnout

Staženo 246x (453.96 kB)
Aplikace je včetně zdrojových kódů v jazyce php

 

 

Program pro vás napsal Michal Maršálek
Avatar
Jak se ti líbí článek?
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
Autor se věnuje programování, hře na kytaru a klavír a sledování seriálů. Mezi jeho znalosti v oblasti počítačů patří HTML5, CSS3, Javascript, PHP, SQL, C#, OOP, základy Pythonu, Cinema 4D a Photoshop.
Aktivity (1)

 

 

Komentáře

Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zatím nikdo nevložil komentář - buď první!