Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

Řešič sudoku


Následující program vyřeší zadané sudoku. Zatím je ve fázi testů, měl by fungovat jak pro jednoduchá, tak pro složitá zadání. V plánu je i generátor, na kterém se pracuje.

Autorem algoritmu je Lukáš Brchel.

Pokud nám chcete pomoci rozvíjet program, napište nám své připomínky.

Všechny články v sekci
Online kurzy programování v PHP - Největší {C_A} e-learning
Program pro vás napsal David Čápka
Avatar
Uživatelské hodnocení:
Ještě nikdo nehodnotil, buď první!
David je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
Unicorn university David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
Olson
Neregistrovaný
Avatar
Olson:19.9.2013 16:50

Ahoj, zkoušel jsem tvůj řešič sudoku, ale systém došel snad ani ne do poloviny. Jak máš vymyšleno dvojí řešení? Luštil jsem to totiž ručně a vyšly mi dvě varianty... Olson

 
Odpovědět
19.9.2013 16:50
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Olson
David Čápka:25.9.2013 16:58

Ahoj, tohle je už starší kód, dnes bych to dělal rekurzí. Mám to někde už updatované, jen jsem neměl čas se k tomu dostat. Když jsou řešení 2, ukáže to první.

Odpovědět
25.9.2013 16:58
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.