Využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací. Zároveň je tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.
discount week 30 halloween

Diskuze: Kyberbezpečnost na FI MUNI - náročnost matematiky?

Aktivity
Avatar
Zdeněk Ondra:28. ledna 10:38

Ahoj, předem se chci omluvit pokud zde nebo jinde podobné téma existuje, ale já ho nenašel, takže jsem se rozhodl založit nové. Hledám někoho kdo aktuálně studuje na FI MUNI obor Kyberbezpečnost, který měli spustit v roce 2020. Jde mi zejména o matematiku a její náročnost, rozhoduji se totiž mezi FIT VUT a tímto oborem na MUNI a hlavní roli v mém výběru hraje právě matematika. Nehodlám se trápit dalších x let, když je na MUNI údajně 60% matematiky oproti 30% na VUT. Na druhou stranu po zhlédnutí povinných předmětů v bakalářském studiu na FI MUNI jsem nenašel žádný výraznější rozdíl oproti FIT VUT.
Dost možná působím zmateně, za což se moc omlouvám, ale aktuálně opravdu zmatený jsem.

Moje situace je taková, že na MUNI bych měl mít přednostní přijetí díky kybersoutěži, ale na VUT, kam jsem původně chtěl, to nestačilo. Proto mě to začalo dost hlodat a přemýšlím, zda se trápit se SCIO testy na FIT nebo prostě vzít FI, v případě, že by matematika nebyla tak šílená jak o ní všichni mluví.

Předem bych chtěl moc poděkovat za odpovědi, pokud někdo dočetl tenhle můj zmatek až do konce :-D

 
Odpovědět
28. ledna 10:38
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.