Využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací. Zároveň je tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Hledáme nového kolegu do redakce - 100% home office, 100% flexibilní pracovní doba. Více informací.

Diskuze: Pokračování po Unicorn University

Aktivity
Avatar
Oldřich Brožek:24. března 10:06

Ahoj, měl bych takový dotaz týkající se případného následujícího studia po absolvování Unicorn University (Softwarový vývoj v kombinované formě).

Prosím vás, je podle vás možné po vystudování SW vývoje (Bc. při práci) na Unicornu dostat se na inženýrské studium u nějaké jiné, renomované univerzity (ČVUT FIT/FEL, ZČU FAV apod., jak prezenční tak kombinovaná forma)? Zajímalo by mě, jestli si tím člověk třeba nezavře tzv vrátka, či nikoliv. Chápu, že by následné studium bylo náročnější, ale spíše mi jde o to, jestli by to podle Vás bylo reálné. Díky

 
Odpovědět
24. března 10:06
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Oldřich Brožek
David Čápka:24. března 11:38

Proč by nebylo? Že je Unicorn soukromá škola neznamená, že je to dávačka. Studoval jsem jí a mám tam teď kamarády, co ji studují aktuálně, je to náročné jinak - máš spoustu praxe namísto spousty teorie co máš na státních školách. Záleží, co ti sedí víc, ale zamakáš si na obou volbách. Pokud zvolíš Unicorn, určitě nebudeš mít problém pokračovat dál jinde, "zavřel vrátka" je docela mimo, Unicorn má velmi kladné reference na absolventy. Pro představu - mí spolužáci si založili velmi úspěšnou IT firmu, dělají např. pro Českou spořitelnu, někteří jsou v zahraničí, mne živí spolu s týmem dalších lidí ITnetwork, který také považuji za velmi úspěšný. Když jsem tam studoval já, plánovali i nějaký magisterský stupeň.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
24. března 11:38
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na David Čápka
Oldřich Brožek:24. března 12:08

Super, díky moc za rychlou zpětnou vazbu :)

 
Nahoru Odpovědět
24. března 12:08
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.