Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET week + discount week

Diskuze: Hra Hover - vznášedlo

Aktivity
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
TomBen:30.6.2015 20:16

Hover


V Code Garage
http://www.codegarage.cz/code_storage/
přibyla celá hotová hra nebo spíše hříčka. Jmenuje se Hover a jde o vznášedlo ve virtuálním 3D viděném z dvou pohledů zároveň.

Ovládá se klávesami WASD (vzdálit,brzdit,z­rychlit,přiblí­žit) a kurzorovými nahoru, dolů (stoupat, klesat). Překážkám je třeba se vyhnout v prostoru. Tzn. lze je minout zleva zprava shora zdola předem a zadem. Lidi zvyklí na technické výkresy mají výhodu. Holkám to nejspíš nepůjde vůbec. Vypadá to složitě, ale po pár pokusech je to celkem intuitivní. Skóre roste s kratším časem průletu a také s manévrováním. Má to jen jeden level a doba programování byla 6 hodin od prvního nápadu včetně vytvoření grafiky. Hudba je z Free Music Archive. V garáži je k nalezení rovněž zdroják. Berte to jako open source. Nebude mi vadit, když vyrobíte vylepšené klony. Pokud mě navíc uvedete v credits jako autora předlohy, uděláte mi velkou radost.

TomBen 30.6.2015

Odpovědět
30.6.2015 20:16
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
TomBen
Redaktor
Avatar
TomBen:30.6.2015 20:26

Nejvyšší skóre, co jsem nahrál, je 12135.

Nahoru Odpovědět
30.6.2015 20:26
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.