Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
RCY
Člen
Avatar
RCY:8.10.2013 14:22

Ahoj, obracím se na Vás zde s dotazem, zda byste někdo měl zájem spolupracovat na vývoji vylepšené verze mé jednoduché hry.

Protože jsem samouk, všechno mi trvá strašně dlouho a některé věci ani sám nedokážu zprovoznit tak, jak bych si přál. Takže hledám partnera programátora, se kterým bych se do nového projektu pustil. Jde o velice jednoduchou hru, zaměřenou na celkem úzký okruh lidí. I přesto mám přes 10 000 downloadů na Google play a přes 1500 stále aktivních instalací. Myslím, že v případě vylepšení a začlenění určitých mechanismů by se toto číslo mohlo ještě rapidně zvýšit. Pokud bys měl zájem se o chystaných změnách a případné spolupráci dozvědět, budu rád, když se ozveš. Pokud zájem nemáš z jakéhokoliv důvodu, můžeš samozřejmě předat tuto informaci i někomu, o kom si myslíš, že by zájem mohl mít.

Hru jsem metodou pokus omyl vytvořil před třemi let v GM8 a letos ji upravil v GM studiu. Funguje pro PC, web a od jara ji mám i na Google play. Já sám jsem grafik, bohužel ale ne zkušený programátor. Všechno jsem to splichtil samoukou, přes ikonky a případně konzultací jednoduchých skriptů na forech yoyogames.

Vlastním oficiální verzi GM studia PRO + HTML + Android export

Zde se na hru můžeš podívat, pokud máš android:
https://play.google.com/…apps/details?…

a moje stránka ke hře s PC a webovou verzí hry včetně alternativního downloadu *.apk pro Android je tady:
http://www.metaldetectorgame.com

Děkuji za jakoukoliv zprávu.

 
Odpovědět
8.10.2013 14:22
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.