Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
discount 30 + hiring

Maze world

Vítejte v labyrintu světa!

Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!

Cílem hry je projít 12 levelů a přitom neztratit mnoho bodů. Musíte projít přes celou mapu až na druhy konec ke dveřím do dalšího levelu. Mezi vámi a dveřmi budou pasti a pohyblivé předměty, které když se vás dotknou ztratíte -3 body a začnete v daném levely od začátku. Z stoupajícím levelem se bude obtížnost zvětšovat.

Vitajte v labyrinte sveta!

Cieľom hry je prejsť 12 levelov a pritom neztratit veľa bodov. Musíte prejsť cez celú mapu až na druhy koniec ku dverám do ďalšieho levelu. Medzi vami a dverami budu pasce a pohyblivé predmety, ktoré keď sa vás dotknú stratíte -3 body a začnete v danom levely od začiatku. Z stúpajúcim levelom sa bude obťiažnosť zväčšovať.


Galerie


 

Stáhnout

Stažením následujícího souboru souhlasíš s licenčními podmínkami

Staženo 532x (1.83 MB)

 

Všechny články v sekci
GameMaker - Bludišťovky
Článek pro vás napsal Biotronix
Avatar
Uživatelské hodnocení:
2 hlasů
Autor sa venuje programovaniu hier
Aktivity

 

 

Komentáře

Avatar
Martin Bednář (xbedm01):16.5.2013 20:54

Hra mi připadá jako nedopracovaná.

Odpovědět
16.5.2013 20:54
I bez motta se dá žít
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.